آزمایش رانندگی با لیفان 820

تست رانندگی با لیفان ۸۲۰ :

در کنار مسافرت  به شهر بم و دیدن کردن  از کارخانه کرمان‌موتور مجالی یافتیم  تا برای نخستین بار پشت فرمان پرچمدار لیفان بریم و این سدان نیمه‌لوکس اقتصادی را قبل از وارد شدن  به خیابان‌های کشور امتحان کنیم .

۸۲۰ اوج شکوفایی  مهندسی و دانش لیفان می باشد  و به همین خاطر در بالاترین  محصولات لیفان هم قرار دارد

 بزرگ‌ترین خودروی  لیفان با فاصله بین  دو محور ۲۷۷۵ میلی‌متر درست  مثل  تویوتا کمری مهندسی گشته  است و در نما  و طراحی کابین اختلافات کمی با کلیات  طرح کمری دارد.

تز گرفتن  لیفان از یکی از بهترین  سدان‌های تاریخ و جهان‌، ۸۲۰ را به اتوموبیلی  متفاوت نسبت به سایر  ساخته‌های لیفان تبدیل نموده است طوری که در هر ناحیه  از این اتوموبیل  می‌توان رنگ و بوی تحول را نظاره گر بود .

با طول ۴٫۸ متر‌، ۸۲۰ حدود ۳۰ سانتی‌متر از مدل آشنای ۶۲۰ و نیم‌متر از X60 طولانی تر می باشد .

فاصله بین دو محور این اتوموبیل هم  حدود ۲۰ سانتی‌متر فضای بیشتری از X60 و ۶۲۰ در اختیار سرنشینان می گذارد

طراحی ظاهری ۸۲۰ که بنابر بیان  لیفان به وسیله  کمپانی های مطرح اروپا انجام شده به دور از اغراق ساده و منطقی و در عین حال زیباست و در این زمینه قادر می باشد  رقیب سرسختی برای هموطنانی مانند  جیلی امگرند ۷ و بسترن B50F (آسا) در بازار ایران به حساب اید

این طرح بیشتر  از هر خودروسازی به طرف  طرح‌های فورد در مدل‌های اروپایی می رود و با تایر‌های ۲۱۵/۶۰R16 در نمای جانبی تکمیل می‌ گردد زیرا  بیشتر  خودروهای چینی از ایراد استفاده از تایرهای کوچک در برابر ابعاد بدنه استفاده میکنند  تایر‌های پهن و ۱۶ اینچی ۸۲۰ هیچ جای بحثی  نمی‌گذارد.

هنگامی که  صحبت از پرچمدار لیفان و یک خودرو پر  از امکانات به وسط  می‌آید، حتما  بخش آپشن‌های رفاهی می‌تواند مورد توجه مشتریان قرار گیرد.

۸۲۰ برای پاسخ به این قضیه  مجموعه کاملی از امکاناتی  را در اختیار مشتریانش می گذارد  که بیشتر در خودروهای فراتر از ۱۰۰ میلیون‌تومان دیده می شوند . سانروف برقی‌، آینه‌های برقی و تاشو جانبی‌، سیستم تهویه مطبوع الکتریکی‌، ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای‌، مجموعه کنترلگر‌های سیستم کروز کنترل و سیستم صوتی از روی فرمان‌، روکش طرح‌دار چرم صندلی‌ها و نمایشگر تنها قسمتی  از امکانات پرچمدار لیفان در بازار ایران می باشد . گرم‌کن صندلی‌های جلو هم  یکی دیگر از آپشن‌های قابل توجه لیفان ۸۲۰ می باشد

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید