اطلاعاتی چند درباره لیفان

الان  تعداد کارکنان لیفان بیشتر  از ۱۳۲۰۰ نفر می باشند  لیفان ۷ بار  موفق شده  است به فهرست ۵۰۰ کمپانی  برتر چین نفوذ یابد .

این کمپانی  سال‌های متمادی  در جایگاه اولین  شرکت‌های برتر  خصوصی شهر چونگ کینگ و کمپانی  شماره ۱ در صادرات این شهر جای گرفت .

در سال ۲۰۰۸ لیفان در لیست  برترین کمپانی های  چین از حیث  فوربس در جایگاه ۸۸ جای گرفت. این نخستین بار بود که یکی از سرمایه‌گذاران از شهر چونگ کینگ در این فهرست جای  می‌گرفت.

در سال ۲۰۰۸، لیفان، ۱۲.۵۸۹ میلیارد یوان سود کسب نمود  که از فروش ۳.۳۵۵۸ میلیون دستگاه موتور و ۵۶۸.۸۵ میلیون دلار صادرات کسب شد

این کمپانی  ۴۴۴۸ حق امتیاز ثبت شده را از آن خود نموده است .

همه  شاخص‌ها بیانگر این است که لیفان شرایط پیشروی خود در صنعت موتورسیکلت چین را حفظ خواهد نمود

 لیفان تعداد ۱.۷۷۷.۰۰۰ دستگاه موتورسیکلت ساخته  و به فروش می رساند  و سطح  سوم را در صنعت موتورسیکلت چین را کسب نموده است

 با تولید و فروش ۱۱۶.۴۰۰ دستگاه خودرو و ۳۶۸.۸۰۰ موتور، لیفان به یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالیات در میان کمپانی های  خصوصی چونگ کینگ بدل گشته .

نوآوری، صادرات و مقبولیت بالا سبب  توسعه بیش‌تر لیفان گشته است.

گروه لیفان:

لیفان چند خودروی  جدید را توسعه داده ، که این اتوموبیل ها   در چین یا حتی در کل  جهان بی نظیر  هستند  ،

مثل :موتور ۱۰۰ سی‌سی با استارت الکتریکی، موتور ۱۲۵ سی‌سی با دو سیلندر، موتور ۴۰۰ سی‌سی و موتور ۶۰۰

سی‌سی. لیفان شرایطی  پیشرو در صنعت موتورسیکلت با تکنولوژی‌های جدیدی مانند  خنک‌سازی با آب، استفاده از

چند شیر، EFI، دوگانه سوز، احتراق ثانویه و جابجایی بزرگ، کسب نموده

در ژانویه ۲۰۰۶، لیفان ۵۲۰ به طور همزمان در بازار جهانی عرضه گشت ، که این امر نشان دهنده  وارد شدن  رسمی لیفان به صنعت خودروسازی بود.

تا حالا ، لیفان بیشتر  از ۳۰۰ حق امتیاز ثبت نموده . تا آخر  سال ۲۰۰۸ لیفان بیشتر  از ۴۴۴۸ حق امتیاز ثبت شده در درون و بیرون  از چین داشت، که در میان همه کمپانی های  خصوصی چینی  که در حیطه خودرو فعالیت می‌ نمودند ، رتبه نخست  را برای لیفان کسب نمود

لیفان بعد  از پولدار شدن، اصالت و نگاه رو به جلوی خود را حفظ نمود  لیفان کمک به کشور و جامعه را فراموش نمی‌کند. از سال ۱۹۹۲، لیفان ۶۹.۷۶ میلیون یوآن به خیریه‌ها کمک نموده  است. تا انتهای سال ۲۰۰۸ گروه لیفان ۱۰۰ مدرسه خیریه ساخته بود.

لیفان یک نسخه  برجسته از اقتصاد خصوصی در چین می باشد .

توسعه لیفان به توجه ویژه رهبران دولت و احزاب وابسته بود. رئیس کمپانی ، یین مینگشان به دفعات و به گرمی به وسیله  هو جینتائو، وو بنگو، ون جیابائو، جیا کینگ‌لینگ، لی پنگ، زو رونگجی و وو یی مورد پذیرش قرار گرفت.

آقای زی رونگجی، یین مینگشان را به عنوان یک ” کارآفرین خصوصی موفق” همواره ستوده.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید