معرفی دقیقی از لیفان 820 | LIFAN 820

در این قسمت از مقاله می خواهیم در خصوص خودروی «لیفان 820» اطلاعات خوبی را در اختیار قرار دهیم .

بنابر نوشتار پردیس خودرو :

عرضه کننده خودروی «لیفان 820» کمپانی «کرمان خودرو» است .

در سال 2014 بود که شرکت خودروسازی «لیفان» برای نخستین بار خودروی «لیفان 820» را در نمایشگاه اتومبیل پکن در معرض دید عموم قرار داد .

پس از آن که شرکت خودروسازی «لیفان» اتومبیل «لیفان 820» خود را رونمایی کرد کارشناسان از طراحی ظاهری این خودرو بسیار خوششان آمد. کارشناسان به این موضوع که «لیفان» در مبحث طراحی ظاهری خودروها پیشرفت چشمگیری را داشته است اغرار کردند .

«ليفان 820» يك سدان با سايز متوسط بوده كه  جزء كلاس D محسوب مي گردد.

ابعاد خارجي اين خودرو برابر با 4865 ميليمتر طول ،1835 ميليمتر عرض و 2775 ميليمتر فاصله دو محور بوده كه نشان از كشيده بودن بدنه خودرو دارد.اما ليفان 820 هنوز از تويوتا كمري چند ميلمتري كوچكتر مي باشد.ارتفاع اين خودرو از سطح زمين برابر با 121 ميليمتر مي باشد.

طراحي ظاهري خودرو

بر خلاف مدل هاي ديگر ليفان كه از نظر ظاهري چنگي به دل نمي زد ليفان 820 از طراحي قابل قبولي برخودار مي باشد.طراحي خارجي اين خودرو از سبك جديدي بهره مي برد هر چند كه هنوز المان هاي كپي شده از برند هاي معروف جهان را مي توان در ليفان 820 ديد.

جلو پنجره بزرگ  كه با خطوط موازي از جنس كروم تزيين شده است به همراه چراغهاي كشيده كه داراي يك ابرويي مي باشد جلوه خاصي به نماي جلو خودرو داده است.در زير سپر جلو از چراغهاي روزتاپ LED استفاده شده كه به زيبايي خودرو افزوده است.

بدنه متورم  اين خودرو به همراه درب موتور برجسته نمايي قدرتمند از اين سدان شهري را به نمايش مي گذارد.طراحان ليفان در انتخاب رينگ و لاستيك اين خودرو كمي خساست به خرج داده و براي ليفان 820 رينگ 16 در نظر گرفته اند كه با نگاه به عكسهاي متوجه مي شويم كه اين رينگ براي اين خودروي كشيده كمي كوچك به نظر مي رسد.

با نگاه به نماي عقب خودرو ناخود آگاه لكسوس ES در ذهن تداعي مي گردد.البته اين كپي كاري ها در خودروهاي چيني يك امر كاملا بديهي بوده و جاي تعجب ندارد.چراغهاي عقب كه كاملا به سبك لكسوس طراحي شده با LED تزيين شده است و به زيبايي نمايي عقب اين خودرو مي افزايد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید