مقایسه قیمت چانگان CS35 با لیفان X60 اتوماتیک

قیمت که یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب یک خودرو می باشد را در اینجا میان دو اتومبیل لیفان ایکس 60 و چانگان CS35 مورد بررسی قرار می دهیم .

چانگان CS35 مونتاژ داخل را کمپانی سایپا اخیرا با قیمتی معادل 64.000.000 تومان معرفی کرده است این خودرو در ابتدا با 2.000.000 تومان تخفیف و سود مشارکت به مردم داده می شد

در حال حاضر ما مشاهده می کنیم که با رسیدن این خودروی مونتاژی به دست مردم برخی از فروشندگان آن را 68.000.000 تومان اعلام میکنند .

این در حالی است که کرمان موتور لیفان X60 اتوماتیک را با قیمت ۶۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای فروش گذاشته است و شرایط فروش اقساطی برای آن در نظر گرفته است. جالب است بدانید که برخی نمایندگی های این شرکت در سایت های خرید و فروش خودرو، قیمت نسخه آماده تحویل X60 اتوماتیک را ۶۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام می کنند.
با توجه به تازه وارد بودن این دو خودرو، باید کمی منتظر مانند و شرایط آن ها را در بازار دید. نگاه خریداران و مصرف کنندگان به این خودروها می تواند برای آینده شرکت های عرضه کننده بسیار مهم باشد

چانگان CS35 خودرویی است که بتازگی روی خط تولید سایپا کاشان رفته و این شرکت، برنامه های ویژه ای برای عرضه آن در بازار را دارد. شرکت کرمان موتور هم این روزها روی محصول لیفان X60 اتوماتیک فعالیت خود گسترش داده است و احتمالا می خواهد دوباره بازار کراس اوورهای تا ۷۰ میلیون تومان را در اختیار بگیرد.
این شرکت در زمان عرضه لیفان X60 دنده ای، شرایط سختی را برای شرکت های رقیب ایجاد کرده بود. حال بعد از چند سال دوباره سایپا و کرمان موتور بر سر دو کراس اوور با هم رقیب شده اند و این رقابت به خاطر نوع قیمت گذاری شکل گرفته شده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید