مناسبت دهه فجر و شرایط فروش کرمان موتور برای لیفان 820

بر اساس نوشتار سایت رکنا :

شرایط فروش ویژه ای برای خودروی «لیفان 820» از سوی کمپانی «کرمان موتور» به مناسبت دهه فجر در نظر گرفته شده است.

در این فروش ویژه تسهیلات پنجاه میلیون تومانی برای خریداران خودروی «لیفان 820» در نظر گرفته شده است .

رکنا اقتصادی :

در این طرح فروشی که برای خودروی «لیفان 820» از سوی شرکت «کرمان موتور» در نظر گرفته شده است قیمت این خودرو را 91.000.000 تومان در نظر گرفته اند که با این قیمت مشتریان می توانند تنها مبلغ 25.000.000 تومان یا 35.000.000تومان را پرداخت کرده و بقیه مبلغ را در زمانی که دعوتنامه صادر می گردد پرداخت نمایند .

شرکت کرمان موتور به مناسبت دهه فجر، شرایط ویژه‌ای را برای فروش لیفان 820 با تسهیلات 50 میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار داده است.

شرکت کرمان موتور برای فروش لیفان 820 به مناسبت دهه فجر 95، یک وام 50 میلیون تومانی را نیز برای مشتریان در نظر گرفته که متقاضیان پس از دریافت این تسهیلات، آن را در مدت 8، 12، 24 و یا 36 ماه بازپرداخت می‌کنند. همچنین سود مشارکت برای خرید این خودرو، 25 درصد و سود انصراف آن 14 درصد است و البته سند خودرو نیز تا زمان تسویه حساب در رهن شرکت کرمان موتور باقی می‌ماند و پس از آن آزاد خواهد شد.

طبق این بخشنامه، خودروها بدون بیمه بدنه واگذار نمی‌شوند و هزینه‌ی آن در هنگام صدور دعوتنامه، محاسبه و به مبلغ اقساط اضافه می‌شود. لازم به ذکر است که ثبت نام با پیش پرداخت 35 میلیون تومان و اقساط 8 ماهه، فاقد بیمه بدنه هستند.

علاوه بر آن، کلیه هزینه‌ها، مالیات ها، عوارض، بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده و سایر هزینه‌های قانونی که پرداخت آن بر عهده‌ی مشتری و مصرف‌کنندگان است، بر اساس تعرفه‌های سال 1396 محاسبه شده‌اند و در صورت تغییر قوانین و نرخ‌ها در زمان تحویل خودرو، مابه‌التفاوت آن بر عهده‌ی متقاضی خواهد بود.

گفتنیست که کلیه‌ی چک‌های اقساط پس از صدور دعوتنامه دریافت می‌شوند و موعد دریافت اقساط به صورت ماهیانه یا هر سه ماه یک چک (تاریخ اولین چک برای 25 تیر 1396) خواهد بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید